Web pro restauraci

Potřebujete nový web pro restauraci, hospůdku či podobný podnik? Máme pro vás ideální řešení.

  •  Webhosting v ceně
  •  Provoz na vlastní doméně
  •  Moderní responsivní design
  •  Struktura a zdrojový kód přátelský pro SEO
  •  Grafický vzhled na míru (dle ceníku)
  •  Optimalizace pro lokální vyhledávání
  •  Propojení se sociálními sítěmi
  •  Podpora pro naplnění webu (dle ceníku)
  •  Snadné propojení s Google Analytics, AdWords apod.

Cena 199 Kč / mesíčně

jednorázové nastavení webu

Doporučené moduly pro váš web

Otevřete kliknutím jednotlivé moduly a podívejte se, jak mohou oživit váš nový web.

Propojení s Facebookem vám umožní jednoduchou aktualizaci novinek na vašem novém webu. Váš web začne konečně dýchat a pro vás to bude velmi snadné. Že nemáte firemní stránku na Facebooku? Nevadí, my ji pro vás založíme.

Kontakt je důležitý na každém webu, ale ten na aplikaci WebLocalBusiness je v mnoha věcech unikátní. Vaše kontaktní informace budou díky naší aplikaci perfektně čitelné a optimalizované pro vyhledávače. Ty díky použité technologii dokáží lépe zpracovat jednotlivé položky vaší adresy. Navíc je každý kontakt dobře propojený s interaktivní mapou.

Máte právě otevřeno? Právě teď to musí vědět i vaši zákazníci, kteří vás hledají přes svůj mobilní telefon a chtějí se stavit. Naše aplikace vám umožní jednoduše prezentovat vaši otevírací dobu, ale rovněž i viditelní říká zda máte nyní zavřeno či za jak dlouho se u vás otevírá. Vše funguje automaticky a váš web je díky tomu živější.

Pokud provozujete restauraci, tak je pro vás tento modul naprosto nezbytný. Díky tomuto modulu řeknete svým pravidelným návštěvníkům, co si u vás dnes mohou dát, ale nejen to. Tento modul umožňuje i online objednávání a vytvoření databáze pokrmů, díky které je tak jeho aktualizace velice snadná.

Co říkají naši zákazníci

Náhled reference: Michal Florus;PiBuBu.cz

Web Local Business doporučuji. Snadné intuitivní spravování, provázání se sociálními sítěmi, variabilní design a perfektní zobrazení stránek jak v PC tak i na telefonu.

Michal Florus – PiBuBu.cz

Náhled reference: Alexandr Flek;Bible21.cz

Optimal Marketing nám díky aplikaci WebLocalBusiness pomohl vytvořit perfektní online verzi našeho projektu během několika dnů. Výsledkem je přesně to, co jsme hledali - a mnohem více!

Alexandr Flek – Bible21.cz

  Nenechte si ujít svou příležitost a začněte dnes!