Web pro řemeslníky

Potřebujete nový web pro vaši živnost, podnikání či firmu? Máme pro vás ideální řešení.

  •  Webhosting v ceně
  •  Provoz na vlastní doméně
  •  Moderní responsivní design
  •  Struktura a zdrojový kód přátelský pro SEO
  •  Grafický vzhled na míru (dle ceníku)
  •  Optimalizace pro lokální vyhledávání
  •  Propojení se sociálními sítěmi
  •  Podpora pro naplnění webu (dle ceníku)
  •  Snadné propojení s Google Analytics, AdWords apod.

Cena 199 Kč / mesíčně

jednorázové nastavení webu

Doporučené moduly pro váš web

Otevřete kliknutím jednotlivé moduly a podívejte se, jak mohou oživit váš nový web.

Kontakt je důležitý na každém webu, ale ten na aplikaci WebLocalBusiness je v mnoha věcech unikátní. Vaše kontaktní informace budou díky naší aplikaci perfektně čitelné a optimalizované pro vyhledávače. Ty díky použité technologii dokáží lépe zpracovat jednotlivé položky vaší adresy. Navíc je každý kontakt dobře propojený s interaktivní mapou.

Katalog se vám bude novém webu určitě hodit. Ten náš je přizpúsoben každému a jeho editace je velmi jednoduchá. Může to být katalog produktů, katalog služeb, ale třeba i katalog referencí. Rádi vám poradíme jak tento modul efektivně využívat.

Web bez poptávkového formuláře je mrtvý. Víme, že jsou pro vás poptávky důležité a proto bude váš nový web však bude zaměřen na výkon. Navrhnout a vytvořit poptávkový formulář v aplikaci WebLocalBusiness je sice velmi jednoduché, ale pokud si nejste jisti nebojte se — pomůžeme vám s tím.

Byl pro vás problém aktualizovat fotogalerie na vašem starém webu? Tak s tím je konec. Publikování fotek na vašem novém webu bude opravdu jednoduché. Navíc se aplikace WebLocalBusiness postará i o to, aby se vaše fotky zobrazovali ve správných velikostech na telefonech, tabletech i monitorech počítačů.

Co říkají naši zákazníci

Náhled reference: Michal Florus;PiBuBu.cz

Web Local Business doporučuji. Snadné intuitivní spravování, provázání se sociálními sítěmi, variabilní design a perfektní zobrazení stránek jak v PC tak i na telefonu.

Michal Florus – PiBuBu.cz

Náhled reference: Alexandr Flek;Bible21.cz

Optimal Marketing nám díky aplikaci WebLocalBusiness pomohl vytvořit perfektní online verzi našeho projektu během několika dnů. Výsledkem je přesně to, co jsme hledali - a mnohem více!

Alexandr Flek – Bible21.cz

  Nenechte si ujít svou příležitost a začněte dnes!